Tønsberg kåret til kjedens beste

På Mesterhus sin årlige konferanse, denne gang i Helsinki, i helgen fikk Tom og gjengen fra Tønsberg en av de gjeveste prisene med seg hjem.

Det ble en god helg for de seks ansatte på salgskontoret for Mesterhus i Tønsberg. Ikke bare ble de kåret til kjedens beste markedsføringsbedrift, men de havnet også på topp-ti-listen over kundetilfredshet i EAT leveranser blant 1000 Husleverandører i hele Norge.

– Jeg er utrolig stolt over å få en slik utmerkelse. Vi er seks stykker som har jobbet hardt og dette er en god pekepinn på at vi gjør noe riktig, forteller Tom Haugen, kunderådgiver hos Mesterhus Tønsberg.

Mesterhus Tønsberg leverte 52 boliger i 2017.

Utrolig motiverende

Haugen forteller at teamet i Tønsberg har stått på for å gjøre kundene fornøyde.

– Det skal bli som avtalt som også er slagordet til Mesterhus. Vi har jobbet mye med å eksponere oss i sosiale media og etablert flere kundekontorer det siste årene. Vi er om lag 120 snekkere og en meget kompetent administrasjon, så å få en så prestisjetung pris gjør det utrolig motiverende for oss å fortsette det gode arbeidet vi gjør.

Spesielt fornøyde er de med at de har ledelsen i ryggen.

– En ting vi er spesielt fornøyd med er at eierne våre tør å satse på teamet vårt og jobben vi gjør. Vi gjør mye bra arbeid og det er godt å ha de i ryggen når vi vil prøve nye ting, avslutter Haugen.

https://www.vestviken24.no/vv24naringsliv/tonsberg/vestfold/tom-og-teamet-i-mesterhus-tonsberg-ble-karet-til-kjedens-beste/s/5-83-105305?_ga=2.48879266.523599677.1524648589-188712394.1504783588